logo-enHAKKIMIZDA

ÇAKU MİMARLIK ofisi müşterilerine sunduğu hizmeti yaratıcılık ve çağdaş tasarım çizgisi ile birleştirmiştir. İnsan psikolojisi ve ergonomi ile başlayan, finansman ve mühendislikle devam eden planlama sürecinde misyonundan taviz vermediği başarı kriterini standart almaktadır.

Mimar Ünal ÇAKU yönetiminde yetenekli ekibi, yüksek hizmet kalitesi ve kendine has çağdaş tasarım çizgisi ile Türkiye’nin her yerinde mimari, iç Mekan ve kentsel tasarım alanlarında tasarım danışmanlığı, proje geliştirme ve yönetimi, uygulama, kontrol ve taahhüt hizmetleri vermektedir.

Çaku Mimarlık kamusal veözel sektörden işverenlerle beraber çalışarak toplum için her yönüyle kusursuz işleyen, sağlıklı, verimli ve çevre dostu Çözümler Üretmektedir. Mimari tasarım ve uygulama sürecinde bina programı, maliyet, nitelikli görsel algı, ilgili yönetmelikler, enerji performansına yönelik tasarım anlayışı, yapılı/doğal çevreye uyum gibi kriterlerle doğru tasarım kararlarını hızlı ve kaliteli uygulama ekipleriyle hayata geçirir.

Büyük veya küçük hacimli projelerinde elde ettiği planlama stratejisi, isabetli yerleşim ve tasarım kararları alma deneyimi ile projeleri, stüdyo tipi çalışma ortamında, kentten binaya insan elinin değdiği her ölçekte ele alır.

Tasarımın her aşamasında 3 boyutlu tasarım programlarını ve çalışma maketlerini kullanarak elde edilecek binayı veya çevreyi çeşitli ölçeklerde önceden yaratır.

Bazıları halen tasarım sürecinde olan bir çok mimari projelerin planlarını çizen ÇAKU MİMARLIK her geçen gün iş hacmini genişletmektedir.

Misyonumuz;

Sürekli gelişen ve sektördeki lider firmalardan biri olmayı amaç edinen ekibimiz bu öngörü ile işlerinde titizlik ve hassasiyet ile çalışarak sizlere eşsiz projeleri buluşturmayı hedeflemektedir. Takım ruhu ve çok yönlü tasarım mantalitesinde hizmet veren Çaku Mimarlık yaşam kalitesini arttırabilecek yaşam alanları ve bu alanlarda ihtiyaç duyulan A’dan Z’ye tüm kalemlerin tasarlanması, üretim ve uygulanmasını sağlayabilmektir.

Vizyonumuz;

• İstikrarla büyüyerek tasarım dünyasında kilit taşı olabilecek projelere imza atmak ve gelecek kuşaklara ilham verecek kalıcı eserler bırakmaktır.

• İstek ve ihtiyaçları ön planda tutarak mimari tasarım projeleri, mimari görselleştirme ve 3d tasarım konularında hizmet vermekteyiz.

• Yaşanılabilir mekanlar için estetik ve fonksiyonel çözümler üretiyoruz.

• Sizin için modern,estetik çözümlerle dolu huzurlu mekanlar tasarlıyoruz.

"Estetik ilkeleri göz önünde bulundurarak tasarımlarınızı yapıyoruz ve bunu gerçekleştirirkende sadece günümüzü değil geleceğide düşünerek hareket ediyoruz..."

Copyright © 2016 - Çaku Mimarlık Mühendislik İnş.San.Tic.Ltd.Şti.